Гарантія і сервіс

Гарантія на скло 20 років

Як і будь-який інший матеріал, скло схильне до впливу навколишнього середовища: температурних режимів, вологи та впливу хімії, яка знаходиться в миючих засобах. У зв’язку з цим згодом на склі можливе утворення дрібних дефектів, мікротріщин тощо, що призводить до його помутніння та зміни світлопропускних та інших основних властивостей. Це тривалий природний процес старіння матеріалу. Скло, яке ми використовуємо в наших конструкціях, виробляють надійні постачальники з Європи, як-от: Pilkington, Saint Gobain, AGC. Це скло найвищої якості і його термін експлуатації набагато вищий, ніж в аналогічних компаніях, тому ми не боїмося давати таку велику по строку гарантію.

Гарантія на фурнітуру 2 роки

Наші постачальники надають стандартну гарантію на фурнітуру 2 роки. Вона діє лише в разі правильної цільової експлуатації фурнітури. Якщо умови використання порушені – гарантія на таку фурнітуру не поширюється.

Гарантія на монтаж 1 рік

Наші фахівці мають великий досвід і встановили вже безліч різних за складністю конструкцій. Але в процесі експлуатації може виникати потреба в регулюванні та налаштуванні деяких механізмів. Упродовж року з моменту встановлення конструкції ми готові усунути ці складнощі.

Умови повернення

Скляні конструкції, що виготовляються під замовлення підпадають під дію Закону України  “Про захист споживачів” про виготовлення виробів індивідуально на замовлення.
Законом не передбачено обмін та поверенння товару належної якості.
Наша компанія керується Законом України “Про захист прав споживачів” у питаннях повернення та обміну товарів належної якості.
Згідно із статею 13, частиною 5, пунктом 3 ЗУ “Про захист прав споживачів”, у зв’язку з тим, що ми виготовляємо вироби індивідуально спеціально на Ваше замовлення, вони НЕ підлягають обміну або поверненню.
Відповідно до “Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)”, затвердженого Кабінетом Міністрів (Постанова КМУ від 19.03.1994 № 172), до товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну, належать матеріали і скло, які нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником). У наших виробах ми нарізаємо скло та профілі згідно із Вашим замовленням.

Обслуговування та сервіс

Навіть якщо гарантійний термін експлуатації минув, Ви завжди можете до нас звернутися з будь-якого питання, і наші фахівці допоможуть Вам замінити зношені механізми та деталі або замінити пошкоджене / розбите скло. Ми завжди дбаємо про Вас!