Огородження у профілі

Замовте прорахунок скляних поручнів та огородження в профілі для створення унікального інтер’єру

production

Своє виробництво

certificate

Сертифікована продукція

glass

Унікальні технології

maximize-option

Індивідуальні розміри

Що таке огородження у профілі?

Скляні огородження в профілі призначені для використання в офісах, будівлях громадського призначення, об’єктах торгівлі та обслуговування. Вони ідеально підходять для виставкових залів, готелів, житлових будинків, спортивних оздоровчих закладів, банків і виробничих цехів.

Для виготовлення профілів відповідного типу огородження використовується алюміній, який є перевіреним і надійним матеріалом у будівництві. Навіть при великих розмірах він зберігає свої конструктивні та статичні властивості. Алюміній міцний, стійкий до механічних пошкоджень і корозії, а також до впливу несприятливих погодних умов.

Ограждение в профиле
Паркани та огорожі зі скла (1)
Паркани та огорожі зі скла (1)
Ограждение в профиле

Профілі, в які монтується скляні огородження цього типу, можуть бути декількох видів:

 • профіль, що монтується до сходів або підлоги зверху або до торця перекриття;
 • складатися з повної рами з усіх боків, в яку вмонтовано скло;
 • виготовленим з горизонтальних алюмінієвих секцій, що закривають скло зверху і знизу

Профіль для скляних огороджень може кріпитися до сходів, перекриттів поверхів або інших закладних елементів. Маємо можливість монтажу як на чорновому, так і на чистовому етапі будівництва. Система монтажу також може бути різною. Є варіанти кріплення зверху на перекриття або до торцю перекриття.

 • система кріплення зверху на перекриття;
 • система кріплення до торців перекриття;
 • система кріплення всередину перекриття.
Ограждение в профиле
Паркани та огорожі зі скла (1)

Скляні огородження в профілі мають ряд таких переваг.

 • Вітрозахист всередині
  Скляно-алюмінієві огородження цінуються не тільки за довговічність та енергоефективність, а й за високі вітрозахисні властивості. Вони є дуже хорошим покриттям, яке зменшує потоки повітря, що потрапляє на сходи балкони або тераси приміщення ззовні. Це дуже важливо, коли будівля знаходиться на відкритій місцевості або на високому поверсі.
 • Естетичність системи
  Конструкції  скляних огороджень в профілі забезпечують чудовий візуальний ефект та дозволяють створити сучасний та оригінальний дизайн.
 • Широка колірна гама
  Алюмінієві та скляні фасадні профілі доступні в дуже широкій колірній гамі. Завдяки цьому ми можемо підібрати будь-який колір профілю та комплектуючих елементів скляних перил та огороджень.

Деталі секцій огородження в кутах і на прямих ділянках з’єднуються за допомогою відповідних елементів, шляхом здавлювання або скручування. У нижній горизонтальній частині профіля розміщені затискні елементи, які дозволяють скляному сегменту огороджень міцно триматися в закладній. Дуже часто такий вид огородження використовується для створення балкона, тераси або лоджії.

Огородження з алюмінієвим профілем є елементом сучасної архітектури, який характеризується розкішним та елегантним дизайном. Такі конструкції пропускають сонячні промені та забезпечують природне освітлення всередині будівлі, а завдяки суцільному склінню ми отримуємо майже повну видимість. Крім того, прості форми та мінімалізм огороджень неодмінно задовольнятимуть смаки всіх прихильників сучасних архітектурних напрямків.

Ви можете дізнатися більше про наші скляні огородження на сторінці скляні огородження.

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність