Скляні огородження на стійках

Замовте прорахунок для створення унікального стилю

production

Своє виробництво

certificate

Сертифікована продукція

glass

Унікальні технології

maximize-option

Індивідуальні розміри

Що таке огородження на стійках?

Огородження на коротких стійках — це найбільш класичний тип скляної конструкції. Такі огородження складаються з декількох скляних панелей, що встановлені на короткі підсилені стійки. Матеріалом для виготовлення стійок є нержавіча сталь.

Огородження поєднують функціональність й естетику, надають інтер’єру легкості, роблять його просторішим. Скляні огородження на стійках — універсальне рішення, адже естетично виглядають в інтер’єрах будинків, офісів, торгових центрів, а також як зовнішні скляні конструкції.

З року в рік тенденція на встановлення огороджень зі стійками як елементу домашнього декору тільки зростає, адже це чудовий спосіб ефектно замінити класичні перила і внести в інтер’єр дизайнерську нотку.

не стойках (2)
Ограждение на стойках
3452413541234
325234365

Найчастіше сучасні скляні огородження зі стійками монтують:

  • на сходах;
  • на терасах;
  • на балконах;
  • у торгових центрах.

Завдяки широкому функціоналу сучасні скляні перила мають ряд переваг:

  • на коротких стійках скляні огородження виглядають візуально більш легкими та невагомими,
  • скляні огородження роблять інтер’єр візуально більшим, просторішим і світлішим;
  • скло чудово поєднується з багатьма матеріалами та практично з будь-яким стилем інтер’єру;
  • виготовлені за розмірами відповідно до вподобань замовника, що означає: вони можуть бути встановлені у важкодоступних місцях,
  • відрізняються високою міцністю, стійкістю і безпекою.
325234365
3452413541234

Правильно спроєктовані скляні огородження, з відповідною конструкцією, способом монтажу та високоякісним склом роблять сучасні перила безпечним та надзвичайно довговічним рішенням. Передові технології виробництва дозволяють створювати огородження стійкі до ударів та пошкоджень.

Огородження є надзвичайно простими в експлуатації та митті. Для очищення скляних перил зі стійками не потрібні спеціальні засоби. Досить скористатися традиційним засобом для миття скла і протерти поверхню безворсовою ганчіркою. З іншого боку, якщо ми хочемо запобігти прилипанню забруднень до скла, ми можемо використовувати просочення для скляних поверхонь. В результаті його дії на поверхні утворюється гідрофобний шар, з якого можна легко видалити будь-які забруднення.

не стойках (2)
Ограждение на стойках

Скляні перила — ідеальний спосіб внести світло у ваш інтер’єр. Незалежно від того, де вони використовуються, кристалічний матеріал ідеально пропускає світло, а також дуже ефективно відображає, створюючи враження багатовимірності. Якщо вашою проблемою є недостатньо освітлена тераса або балкон, то скляні перила стануть найкращим рішенням для максимального використання природного освітлення в будь-який час доби. З іншого боку, всередині будівлі сходи, оточені ними з практичним світлодіодним освітлювальним приладом, нададуть кімнатам атмосферу розкоші, яка ідеально впишеться в сучасний інтер’єр з ноткою гламуру.

Одинарні скляні огородження для більшої міцності поєднуються між собою з’єднувачами. Також зверху на скляний торець огородження можна зробити накладний профіль або перила. Більш того, скляні перила можна виготовити з тонованого скла бронза та графіт або тонувати в будь-який колір плівкою, завдяки чому вони все одно будуть ефективно пропускати світло, але їх прозорість буде сильно обмежена. Люди, які намагаються подивитися на балкон або терасу через їхню поверхню, побачать лише контури та форму об’єктів і персонажів, що забезпечить їхнім користувачам належний рівень конфіденційності. Крім того, можливість використання тонованого або матованого скла — це також величезне поле для декорування. Підібравши колір або декор скляних елементів огородження на стійках, можна забезпечити справді оригінальний ефект облаштування будівлі, а також підвищити функціональність скляного покриття.

Для того, щоб конструкція скляного огородження була безпечною, потрібно підібрати скло відповідної товщини, згідно з умовами його використання та функціональності, виміряти місце установки, відкоригувати та визначити розташування елементів кріплення (стійок) та здійснити професійний монтаж скляних перил. Скло є складним для монтажу матеріалом, і саме правильна підготовка огороджень, місця монтажу та правильна збірка вплинуть на довговічність конструкції. Ці заходи варто довірити професіоналам, а тому окрім придбання високоякісних огороджень, Ви можете замовити в нас їх якісний та відповідальний монтаж.

Ви можете дізнатися більше про наші скляні огородження на сторінці скляні огородження.

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність