Скляні огородження на точках

Замов прорахунок на поручні та огорожі зі скла на точкових кріпленнях

production

Своє виробництво

certificate

Сертифікована продукція

glass

Унікальні технології

maximize-option

Індивідуальні розміри

Що таке огородження на точках?

Огородження на точках – це найбільш класичний тип скляної конструкції. Такі огородження складаються з декількох скляних панелей, що встановляються на точкових кріпленнях. Матеріалом для виготовлення точок виступає нержавіюча сталь AISI 304.

Для прорахунку не обов’язково викликати спеціаліста на вимірювання. Якщо у Вас є дизайн-проєкт – ми зробимо все, як задумав дизайнер, якщо ж проєкту немає – достатньо зробити пару фотознімків з місця розташування майбутньої конструкції, намалювати схему від руки та / або обрати фото схожої конструкції з інтернету.

Стильні та лаконічні огорожі зі скла для інтер’єрного скління сходів та атріумів, а також екстер’єрного скління балконів виглядають чудово та мають високий функціонал. Поруччя зі скла міцні та безпечні. Огородження на точкових кріпленнях виглядає легко та повітряно, водночас ця конструкція є надійною та міцною.

31e217de-b5b1-417d-9438-85b64b42821e
bbbf5b91-9e17-47d2-8ef2-7dc1d188655c
IMG_3077 – копія
HTB1RBdZKbSYBuNjSspiq6xNzpXaA

Кромки та кути скляних перил оброблені та мають поліровані не ріжучі торці. Немає необхідності перейматися тим, що можна поранитися об скляні поручні огорожі. Вони безпечні.

Найсучаснішим матеріалом, з якого виготовляються огорожі та поручні, є скло. Як матеріал для скляних огорож воно довговічне і просте в догляді. Є два варіанти скла для скляних огорож: одношарове загартоване скло і скло триплекс.

Для виготовлення скляного огородження в певних умовах можна використовувати одношарове загартоване скло. У разі його руйнування таке скло обсипається дрібною крихтою з уламків і може поранити людей, що знаходяться поруч, а також залишає відкритий отвір.

HTB1RBdZKbSYBuNjSspiq6xNzpXaA
IMG_3077 – копія

Скло є безпечним, але особливість його в тому, що маса дрібних уламків здатні завдати травми, а відкритий отвір може призвести до падіння людини зі сходів. Загартоване скло для огорож використовується в приміщеннях з невисокою прохідністю і невеликою ймовірністю завдати людям травм і каліцтв.

Щоб уникнути проблем, які виникають при руйнуванні одношарового загартованого скла, в місцях з великим скупченням людей і місцях, де знаходяться діти або люди, котрі вимагають піклування про додаткову безпеку, ми рекомендуємо використовувати багатошарове скло триплекс.

Комплектуючі для огорож виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304, вони є міцними та надійними. Кріплення для скляних огорож можна використовувати як для зовнішніх, так і для внутрішніх систем скляних огорож. Ми використовуємо як стандартні системи кріплення, так і будь-які нестандартні кріплення, що дозволяють створювати скляні шедеври.

Web-Mckee-Drive-16-scaled
Seadrift-website-2000-x-3000-2

Додатково до скляних огорож можна додати поручень. Він може бути накладним або виносним. Матеріал, з якого виготовлений поручень, також може бути різноманітним: алюміній, дерево, нержавіюча сталь. Форма може бути кругла, овальна, прямокутна або квадратна. Зараз дуже популярний мінімалістичний накладний профіль. Є також різні варіанти за формою та кольором покриття.

Для виконання будь-яких дизайнерських задумів ми використовуємо стандартні  кріплення, перевірені роками, але також фурнітура та комплектуючі можуть бути виготовлені індивідуально та відповідати найвищим вимогам.

Розбити або подряпати скляну огорожу можна. Гострий предмет, який контактуватиме з поверхнею скла, може залишити видимі подряпини.

Якщо завдати по склу точкового удару важким металевим предметом – можна розбити скло на дрібні уламки. Найуразливіше місце – кромки та кути скляних огорож. Не рекомендується контактувати з важкими твердими предметами.

Наші фахівці мають багаторічний досвід у виготовленні та проєктуванні скляних сходових огорож різної складності.

Ми допоможемо виконати як будь-який мінімалістичний індивідуальний проєкт, прислухаючись до найдрібніших вимог та побажань замовника, так і скліти великий масштабний об’єкт, в якому важливі терміни та суворе виконання стандартів якості.

Наша команда складається з професіоналів, що мають досвід більше 10 років та використовують сучасні 3D-технології вимірювання за допомогою сучасного обладнання. Ми розробимо проєкт від ідеї до реалізації, підготуємо технічну документацію, візуалізацію, монтажні схеми під індивідуальний проєкт. Використовуємо лише якісні матеріали та гарантуємо їх надійність.

Стильні огородження на точкових кріпленнях – це стильне та надійне рішення для Вашої оселі. Ми допоможемо реалізувати Ваші мрії, втіливши їх у реальність.

Співпрацюємо з багатьма дизайнерськими, архітектурними та будівельними компаніями. Готові до сміливих задумів та проєктів.

Зробіть перший крок для здійснення мрії.

Зв’яжіться з нашими спеціалістами або замовте прорахунок.

Ви можете дізнатися більше про наші скляні огородження на сторінці скляні огородження.

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність