Слайдинг системи розсувні

Зроби терасу сучасною та функціональною

production

Своє виробництво

certificate

Сертифікована продукція

glass

Унікальні технології

maximize-option

Індивідуальні розміри

Що таке розсувні слайдинг системи?

Розсувні слайдинг системи – це сучасний засіб безрамного скління альтанок, веранд, терас, павільйонів, а також створення інтер’єрних скляних перегородок усередині приміщень.

Механізм роботи такої системи, полягає в тому, що стулки системи рухаються зчеплені одна з одною, а тому під час відкриття системи перша стулка витягує за собою всі інші.

Слайдинг система
photo_2022-01-05_16-06-05
photo_2021-09-23_15-04-41
photo_2020-12-25_14-29-55 (3)

Основною перевагою слайдинг системи є те, що вона має низький поріг (7,5 мм), а тому не буде заважати Вам під час ходьби.

Слайдинг система є нижньоопорною: скло рухається на роликах по нижньому профілю, заїжджаючи одне за іншим, що дозволяє відкривати майже всю площу скління.

Профіль для розсувних сладинг систем виготовлений з анодованого алюмінію, а фурнітура із нержавіючої сталі AISI 304. Ці комплектуючі є довговічними та не бояться агресивного середовища.

Слайдинг система
Слайдинг система

Міцність загартованого скла та його стійкість до пошкоджень дозволяє без побоювання використовувати слайдинг системи в інтенсивно експлуатованих оселях.

Приміщення з розсувною слайдинг системою виглядають надзвичайно стильно, здатні стати справжньою ексклюзивною прикрасою об’єкта, підкреслити особливості архітектурного стилю.

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність