Сходинки для сходів

Замов прорахунок на сходинки для сходів

production

Своє виробництво

certificate

Сертифікована продукція

glass

Унікальні технології

maximize-option

Індивідуальні розміри

Що таке сходинки для сходів?

Скляні сходинки – це сучасне рішення для інтер’єру Вашої оселі, яке виглядатиме легко та мінімалістично.

Для виконання будь-яких дизайнерських задумів ми використовуємо двошарове скло триплекс та стандартні кріплення, перевірені роками, але також фурнітура та комплектуючі можуть бути виготовлені індивідуально та відповідати найвищим вимогам.

Ступени лестничные
Ступени лестничные
Ступени лестничные
Ступени лестничные

Для того, щоб конструкція скляних сходів була безпечною, потрібно підібрати скло відповідної товщини, згідно з умовами його використання та функціональності, виміряти місце установки, відкоригувати та визначити розташування елементів кріплення та здійснити професійний монтаж. Скло є складним для монтажу матеріалом, і саме правильна підготовка місця монтажу та збірка вплинуть на довговічність конструкції.

Ступени лестничные
Ступени лестничные

Наша команда складається з професіоналів, що мають досвід більше 10 років та використовують сучасні 3D-технології вимірювання за допомогою сучасного обладнання. Ми розробимо проєкт від ідеї до реалізації, підготуємо технічну документацію, візуалізацію, монтажні схеми під індивідуальний проєкт. Використовуємо лише якісні матеріали та гарантуємо їх надійність.

Якщо Ви бажаєте, щоб скляні сходинки прикрашали Ваш будинок, зв’яжіться з нами та зробіть замовлення.

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність