Огородження на з’єднувачах

Стираємо межі між вами та природою, яка вас оточує

production

Своє виробництво

certificate

Сертифікована продукція

glass

Унікальні технології

maximize-option

Індивідуальні розміри

Що таке огородження на з’єднувачах?

Скляні огородження на з’єднувачах досить розповсюджений тип перил, що використовується в житлових будинках, готелях чи комунальних об’єктах.

Скло в таких огородженнях кріпиться з’єднувачами до металевих або алюмінієвих стовпів. Це один з найбільш безпечних видів огородження, котрий часто можна зустріти на сходах в торгових центрах Вашого міста

Ограждение на соединителях
Огородження на з'єднувачах та стійках
Огородження на з'єднувачах та стійках
Ограждение на соединителях

Стовпи скляних огороджень виготовляються із нержавіючої сталі або алюмінію, переважно квадратної або круглої форми та міцно закріплені до підлоги. Другим важливим елементом для кріплення стовпів є з’єднувачі склопакета. Через те, що існує два основних типи стовпів з’єднувачі мають бути адаптовані до цих форм.

Для квадратних стовпів використовуються тримачі з плоскою передньою поверхнею. З іншого боку, для стовпів, виготовлених із труб, встановлюються з’єднувачі з адаптованою передньою поверхнею. З’єднувачі скла можуть також бути двох видів: бічні та верхні. Крім того, кожен з’єднувач оснащений гумовими ущільнювачами, що відповідають товщині та типу склопакета.

Ограждение на соединителях
Огородження на з'єднувачах та стійках

Головною перевагою скляних огороджень на з’єднувачах є висока стійкість до механічних пошкоджень. Міцна та надійна конструкція в поєднанні з різнобарвним склом забезпечить неймовірний візуальний ефект та надасть Вашому житлу сучасності та елегантності.

Скляні огородження на з’єднувачах надають будівлям сучасний і легкий вигляд, тому вони дуже популярні серед архітекторів. Вони завжди виглядають чудово і неодмінно додають неповторний характер фасадам. Скло, з якого виготовлені наші скляні огородження, характеризується високою міцністю та безсумнівною якістю. Крім того, це натуральний і простий у догляді матеріал, завдяки чому інтер’єри, в яких він використовується, залишаються візуально привабливими протягом багатьох років, ні на мить не втрачаючи своєї чарівності.

Ограждение на соединителях
Огородження на з'єднувачах та стійках

Найвища якість і широка пропозиція скляних огороджень в різних кольорах не залишить осторонь жодного нашого клієнта. Якщо Ви також бажаєте, щоб вони прикрашали Ваш будинок, радимо зв’язатися з нами та зробити замовлення. Ви можете дізнатися більше про наші скляні огородження на сторінці скляні огородження.

Якщо у Вас виникли запитання чи сумніви, ми раді допомогти! Ми детально розповімо Вам про нашу продукцію та допоможемо вибрати ту, яка найкраще відповідає Вашим вимогам.

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність

Втілить свої найсміливіші ідеї в реальність